E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OLAIAN Dámsky Neoprén 100 4/3 Na Surf za výhodnú cenu 74.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.
Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Decathlon.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.
Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí kuriér prostredníctvom Slovenskej pošty alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).
Zistiť dostupnosť
Cena | ✅ ️74,99€ |
Dostupnosť | ➡️ skladom |
Hodnotenie | |
Kde kúpiť | 🛒 Obchod Decathlon.sk |
Surfistky všetkých úrovní navrhli túto kombinézu pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene.
Náš tím návrhárov vyvinul túto kombinézu prispôsobenú na surfovanie a bodyboarding v studenej vode (12 až 17 °C) do 3 hodín.
Naše návrhárske tímy vyvinuli túto celotelovú kombinézu pre začínajúcich surfistov, ktorí jazdia až do 1 hodiny vo vlažnej vode o teplote od 17 °C do 21 °C.
Naše návrhárske tímy vyvinuli túto krátku kombinézu pre pokročilých surfistov vo veku od 4 do 14 rokov surfujúcich v teplej vode nad 21 °C.
Vytvorili sme túto kombinézu vhodnú predovšetkým na surfovanie a bodyboarding v studenej vode (od 12 °C do 17 °C) do 2 h.
Náš tím návrhárov vytvoril túto kombinézu najmä na surfovanie a bodyboarding v mierne teplej vode (17 °C až 22 °C) v trvaní max. 2 hod.
Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 02.10.2023

Pridané: pred mesiacomChcel som si kúpiť OLAIAN Dámsky Neoprén 100 4/3 Na Surf a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Pridané: pred mesiacomNechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na OLAIAN Dámsky Neoprén 100 4/3 Na Surf za cenu 74.99 €

Pridané: pred mesiacomNezdalo sa mi, že by bol OLAIAN Dámsky Neoprén 100 4/3 Na Surf taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Neoprény na surfovanie lepšiu alternatívu nenájdete.

Pridané: pred mesiacomplusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Pridané: pred mesiacomohodnotím neskôr

Pridané: pred mesiacomOLAIAN Dámsky Neoprén 100 4/3 Na Surf som si kúpila za super cenu 74.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.